میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا  ثبت نام .

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
Offline Ghazaal.khp  
#1 ارسال شده : يكشنبه, 1 بهمن 1396 08:50:52 ق.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
Ghazaal.khp
امتیاز:
تاریخ عضویت: 05/06/1396(ساعت هماهنگ جهانی)ارسالها: 79
ایران (جمهوری اسلامی)
تشکرها: 314 بار
107 تشکر دریافتی در 65 ارسال
سلام دوستان
خریدهای ما هم مثل اکثر مردم به دوشکل انجام میشود ؛ یک خرید کلی درهرماه که معمولا درابتدای هرماه وپس از دریافت حقوق انجام میشه که معمولا بالای شصت هفتاد درصد مایحتاج ماهانه مون رو دربرمیگیره و خریدهای جزئی مثل سبزی و میوه و لبنیات که باید بصورت تازه خریداری بشن و به شکل مستمر در طول ماه و معمولا از سوپری و یا بقالی و میوه فروشی سرکوچه مون و یا نزدیک محل زندگیمون انجام میگیره .
اما برای خرید کلی اول ماه معمولا از فروشگاه های به اصطلاح زنجیره ای شهروند و شهر وروستا و هفت و هیپر مارکتها و.... که در همه جا وجود ندارند و برای خرید میبایست وقتی بگذاریم و مسیر رفت وبرگشت رو طی کنیم و البته دراطراف فروشگاه ها هم با معضلاتی مانند نبود جای پارک و .... مواجه بشیم و به هرحال یه عالمه زحمت بکشیم و بریم وبخریم وبرگردیم و البته خوشحال هم بودیم که دراین فروشگاه ها معمولا اجناس را با تخفیف و بعضا تا پنجاه درصد میفروشند و عملا به زحمتش می ارزد و البته معمولا درانتهای فاکتور مجموع مبلغی را که روی همه اجناس تخفیف داده میشد ؛ مرقوم میکردند که چون اعدادش بعضا شش و یا هفت رقمی میشد (البته به ریال) یه عالمه خوشحال بودیم که فلان مبلغ رو تخفیف گرفتیم.
از قضای روزگار چند وقت پیش به دلایلی مجبور شدیم که خرید کلی ماهانه مون را هم از سوپری سرکوچه مون بگیریم و برامون جالب و بسیار عجیب بود که بدون هیچ تخفیفی مبلغ پرداختی مان از ماه قبل از آن که یکی دوقلم هم کمتر خرید کرده بودیم ؛ اندکی کمتر بود ؛ یعنی ماه قبل تقریبا خرید مشابهی داشتیم و یکی دوقلم هم کمتر بود ولی مبلغی که پرداخت کرده بودیم بیشتر بود و جالبه که زیر مبلغ خریدمان مبلغی هم تخفیف داده بودند . متاسفانه فاکتور خرید نبود که قیمتها رو مقایسه کنیم که چند روز پیش از طریق یکی از دوستان توی تلگرام ویدئوی زیر به دستم رسیدو تازه متوجه شدم که منشاء این تخفیفات چه بوده است . بنابراین پیشنهاد میکنم که این ویدئو را (که لینک آن درزیر است) صدا وسیما دربرنامه خبری هشت شب نشون داده رو ببینید :
http://s8.picofile.com/file/8317264368/1.mov.html
توی این ویدئواظهار میشه که فروشگاه های زنجیره ای از تولید کنندگان میخواهند که بر اجناسشان قیمتی غیر واقعی و البته بالاتر را درج کنند که فروشگاه ها بتوانند آن جنس را مثلا با تخفیف (عملا دروغین) به مشتریان عرضه کنند .
thanks 2 کاربر از Ghazaal.khp برای ارسال مفیدش تشکر کرده اند.
اطلاع رسانی
کاربران گرامی به منظور راهنمایی برای آپلود تصاویر و فایل، به انجمن "راهنمای آپلود تصاویر و فایل در انجمن" مراجعه نمایند.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید
طراحی (قالب، لوگو و بنر) اجرا و راه اندازی توسط گروه بهتاپ BehtopGroup.ir 09125117459